Aleksandra Strippentow
Powrót na górę

Zwroty i reklamacje

Warunki reklamacji

Biżuteria Aleksandra Strippentow objęta jest 12 miesięczną gwarancją. W przypadku zastrzeżeń do zamówionych towarów, istnieje możliwość złożenia reklamacji.

W celu zareklamowania produktu

 

  • Należy wydrukować i wypełnić formularz reklamacji
  • Produkt wraz z dowodem zakupu i opisem reklamacji odesłać na adres firmy:

 


Aleksandra Strippentow

Jagiellońska 55
83-110 Tczew

 

Po otrzymaniu przesyłki rozpatrzymy reklamację w okresie 14 dni i poinformujemy o sposobie jej zakończenia. W przypadku pozytywnego rozpatrzenia, pełnowartościowy produkt lub pieniądze za reklamowany towar zwrócimy  w okresie 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Warunki zwrotu

Mają Państwo prawo zwrócić towar bez podania przyczyny w terminie 14 dni.

Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy. Bezpośrednie koszty odesłania towaru ponosi konsument.
Prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje konsumentowi w wypadkach sprzedaży towarów wytworzonych według specyfikacji konsumenta lub wyraźnie zindywidualizowanych. Oznacza to, że Sprzedawca nie ma obowiązku przyjęcia zwrotu towaru wykonanego na zamówienie konsumenta lub na życzenie konsumenta zmodyfikowanego.

 

W celu dokonania zwrotu:

 

  • Należy wydrukować i wypełnić formularz zwrotu
  • Produkt wraz z dowodem zakupu i formularzem odesłać adres firmy:

 

Aleksandra Strippentow

Jagiellońska 55
83-110 Tczew